Mexx został założony w 1986 roku i był jedną z najbardziej odnoszących sukces marek modowych i pionierem w branży odzieżowej na całym świecie.

W 1986 r. Rattan Chadha przejął dwie marki modowe: męską Mustache (litera M w nazwie) i damską Emanuelle (litera E w nazwie), następnie połączył je, aby stworzyć zupełnie nową. Połączenie zostało symbolicznie przypieczętowane dwoma pocałunkami (symbol XX), które znalazły się w nazwie nowej marki: MEXX.

Od 2018 roku marka Mexx została reaktywowana. Nowe kolekcje oferujące współczesne i wysokiej jakości produkty (ubrania, buty, akcesoria) dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz nowa organizacja firmy przywrócić marce Mexx pozycję światowej klasy gracza w branży modowej.

Przy projektowaniu wysokiej jakości mody i akcesoriów, jak i wcześniej, czerpiemy inspiracje z energii i stylu życia miasta. Ten kierunek projektowania sprawił, że Mexx odpowiada na potrzeby swoich klientów od ponad 30 lat.

Marka posiada również licencję dla partnerów na szereg innych produktów, takich jak buty, zapachy, zegarki czy też okulary.

Dziś znów mamy siedzibę w Holandii i obsługujemy klientów na całym świecie.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło